Головна » 2020 » Лютий » 07

Вже стало доброю традицією  проводити в спортивному залі Студениківського ОЗЗСО І-ІІІ ст.   волейбольний турнір між школярами  сіл ОТГ.
    Участь у змаганнях взяли юні спортсмени з 9 по 11 класи.. У результаті цікавої, безкомпромісної боротьби переможцями серед школярів 9 класів стали учні Студениківської школи, ІІ місце посіли хлопці Соснівської школи, ІІІ місце – Переяславське. Серед дівчат наші теж показали майстер-клас та зайняли І місце, ІІ- Переяславське, ІІІ – Соснова. Не менш цікавою була боротьба серед учнів 11 класів, хлопці та дівчата Студениківського ОЗЗСО посіли І місце, ІІ місце - у школярів з Соснови.
   Учасників нагородили медалями та грамотами. Бажаємо всім учням залишатися такими ж старанними та наполегливими!

Переглядів: 240 | Додав: malish | Дата: 07.02.2020 | Коментарі (0)